شرکت موتور اسکان خودرو با همکاری اساتید بزرگ حوزه مکانیک و برق خودرو علاوه بر آموزش حضوری کارآموزان و مکانیک ها در محل شرکت، لازم دید با توجه به اینکه برای بسیاری از همکاران شرکت در کلاس های حضوری میسر نبود و یا با مشقت همراه بود آموزش ها را بصورت آنلاین نیز در اختیار تمامی همکاران در سراسر کشور عزیزمان قرار دهد.

تاریخچه تاسیس شرکت :

این شرکت فعالیت خود را رسما با نام تجاریMotorScanKhodro  از سال 1373 آغاز نموده و امروزه با تکنولوژیهای جدید جهانی درحال رقابت بوده و درا ین زمینه فعالیت می نماید.

محل کارخانه در فضایی به مساحت 5000 متر مربع  با سالن های متعدد دارای سالن های مرکز تحقیقات , مونتاژ , آهنگری , تراشکاری و ماشین کاری و کوره رنگ می باشد. ضمنا این شرکت توانسته  با در اختیار داشتن تکنسین های ماهر و مهندسین مجرب , موفقیت خود در عرصه خدمات پس از فروش صنعت خودرو کشور را به اثبات برساند.

 زمینه فعالیت ,  طراحی و تولید ماشین آلات و تجهیزات تعمیرگاهی مدرن از جمله عیب یاب خودروهای انژکتوری , بالانس های درجا و کامپیوتری , میزان فرمان ,مولد باد نیتروژن و انژکتورشوی , سوخت سنج و آنالایزر گازهای خروجی اگزوزعیب یاب خودروهای دوگانه سوز , ابزار دقیق تست خودرو , طراحی , مشاوره , آموزش  وتعمیرات در زمینه کامپیوتر خودروها (ECU ) می باشد .

شرکت موتور اسکان خودرو دارای نمایندگی های فعال خدمات پس ازفروش درسراسرکشور (اغلب مراکز استان ها وشهرستانها) می باشد.

لازم بذکر است جهت خود کفایی درزمینه تولید وطراحی ابزار دقیق تست خودرو در راستای خدمات رسانی بهینه به صنعت خودرو سازی  کشور از افراد متعهد و مایل به همکاری دعوت بعمل میاورد.